Diskus 1.0kg

KlassNamnFöddKlubbResVindDatumTävlingOrtArena
M65Åke Ruus-53Spårvägens FK45.542020-08-01Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Harald Hamacher-58Alvesta FI41.552020-06-23Unknown competitionWärnamoOkand arena
M65Åke Ruus-53Spårvägens FK41.532020-07-05Unknown competitionSollentunaSollentunavallen
M60Per-Gunnar Berglund-57Gefle IF40.722020-06-15Unknown competitionGävle/GHOkand arena
K40Lena Björk-76IFK Lidingö40.182020-08-13Unknown competitionHässelbyHässelby IP
M60Peter Lundmark-57Bålsta IK37.702020-06-14Unknown competitionValö
M60Peter Lundmark-57Bålsta IK37.612020-07-18Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Jörgen Wallin-57Spårvägens FK37.512020-08-22Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Dan Lindahl-60IFK Lund37.002020-06-23Unknown competitionLund
M60Peter Lundmark-57Bålsta IK36.902020-07-11Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Mats Burvall-56Visby IF Gute36.312020-06-14Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Mats Burvall-56Visby IF Gute36.222020-08-30Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K40Lena Björk-76IFK Lidingö36.092020-07-11Unknown competitionHuddingeKällbrinks IP
M60Peter Lundmark-57Bålsta IK36.092020-07-11Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Dan Lindahl-60IFK Lund36.042020-08-01Unknown competitionMalmöMalmö Stadion
K45Isabell Fagerström-73IF Udd35.602020-08-03Unknown competitionKarlskronaVästra Marks IP
M60Mats Burvall-56Visby IF Gute35.412020-08-15Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K45Isabell Fagerström-73IF Udd35.402020-07-26Unknown competitionKarlshamnVägga IP
M60Jörgen Wallin-57Spårvägens FK35.382020-08-22Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Mats Burvall-56Visby IF Gute34.982020-06-21Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Mats Burvall-56Visby IF Gute34.472020-08-01Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K45Isabell Fagerström-73IF Udd34.322020-08-29Unknown competitionOlofström
K45Isabell Fagerström-73IF Udd34.322020-08-29Unknown competitionOlofström
M60Dan Lindahl-60IFK Lund34.262020-08-08Unknown competitionÄngelholm
M70Kenneth Thorstensson-49KFUM Örebro34.102020-09-05Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K40Isabell Fagerström-73IF Udd33.802020-06-27Unknown competitionKarlshamnVägga IP
M60Jörgen Wallin-57Spårvägens FK33.802020-08-08Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Seppo Simola-56Nyköpings BIS33.682020-06-21Unknown competitionNyköping
M60Seppo Simola-56Nyköpings BIS33.682020-06-21Unknown competitionNyköping
M70Jöran Westberg-47IFK Märsta33.662020-08-22Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M65Mikael Sörensson-55IFK Lund33.652020-06-23Unknown competitionLund
M60Jörgen Wallin-57Spårvägens FK33.452020-07-18Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Dan Lindahl-60IFK Lund33.362020-06-25Unknown competitionLund
M65Dario Bonasin-55Alvesta FI33.122020-06-23Unknown competitionWärnamoOkand arena
M65Mikael Sörensson-55IFK Lund33.082020-06-14Unknown competitionMalmöMalmö Stadion
M65Urban Lindberg-55Skellefteå AIK33.022020-06-14Unknown competitionSkellefteåNorrvalla IP
M60Jörgen Wallin-57Spårvägens FK32.972020-06-14Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Jörgen Wallin-57Spårvägens FK32.852020-06-21Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Jörgen Wallin-57Spårvägens FK32.812020-08-01Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Jörgen Wallin-57Spårvägens FK32.812020-08-01Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Jörgen Wallin-57Spårvägens FK32.782020-07-25Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K40Kristina Jacobsson-76IK Tjelvar32.612020-07-11Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K40Kristina Jacobsson-76IK Tjelvar32.572020-07-25Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Johan Löfstedt-59Ösmo Nynäs FIK32.202020-08-16Unknown competitionNynäshamnKvarnängens IP
M60Mats Burvall-56Visby IF Gute32.142020-08-15Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M70Börje Nordin-50Åsbro GoIF32.102020-09-05Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Sten-Erik Wihlborg-58Skellefteå AIK32.092020-07-18Unknown competitionSkellefteåNorrvalla IP
M60Sten-Erik Wihlborg-58Skellefteå AIK32.092020-07-18Unknown competitionSkellefteåNorrvalla IP
M60Mats Burvall-56Visby IF Gute32.082020-08-01Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Mats Burvall-56Visby IF Gute32.072020-07-18Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Jörgen Wallin-57Spårvägens FK32.032020-06-14Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M70Börje Nordin-50Åsbro GoIF32.022020-09-05Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Stefan Fougman-56Gefle IF31.992020-06-27Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Jörgen Wallin-57Spårvägens FK31.722020-07-25Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K45Anna Ek-73IK Hakarpspojkarna31.672020-08-04Unknown competitionjönköping
K40Kristina Jacobsson-76IK Tjelvar31.542020-08-01Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Jörgen Wallin-57Spårvägens FK31.512020-08-08Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K40Kristina Jacobsson-76IK Tjelvar31.452020-07-18Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Bengt Aikdahl-56Alvesta FI31.372020-06-15Unknown competitionLjungby
M60Östen Eriksson-56Valö IK31.252020-08-02Unknown competitionValö
M70Jöran Westberg-47IFK Märsta31.222020-08-30Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K40Kristina Jacobsson-76IK Tjelvar31.182020-08-22Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K40Kristina Jacobsson-76IK Tjelvar31.172020-08-22Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M65Mikael Sörensson-55IFK Lund31.132020-08-01Unknown competitionMalmöMalmö Stadion
M60Mats Burvall-56Visby IF Gute30.972020-08-30Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K40Cecilia Nesser-76Mölndals AIK30.962020-08-19Unknown competitionGöteborg/SSlottsskogsvallen
K40Kristina Jacobsson-76IK Tjelvar30.892020-07-25Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M65Mikael Sörensson-55IFK Lund30.702020-07-04Unknown competitionMalmöMalmö Stadion
M70Jöran Westberg-47IFK Märsta30.622020-08-22Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K45Anna Ek-73IK Hakarpspojkarna30.612020-06-21Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Mats Burvall-56Visby IF Gute30.552020-07-11Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M65Lars-Henrik Stålmarck-53IFK Linköping30.432020-08-23Unknown competitionOskarshamn
M60Leif Fröling-56Högby IF30.302020-06-30Unknown competitionLöttorpLöttorp IP
K45Anna Ek-73IK Hakarpspojkarna30.282020-07-26Unknown competitionjönköping
M60Johan Löfstedt-59Ösmo Nynäs FIK30.242020-06-17Unknown competitionNynäshamnKvarnängens IP
M70Stig Arvidsson-49Lekeryd-Svarttorp SK30.222020-08-26Unknown competitionLekeryd
M65Per-Olof Larsson-55Enköpings AI30.192020-06-14Unknown competitionValö
K45Anette Nyström-72Rånäs 4H30.132020-06-14Unknown competitionSpånga
M65Per-Olof Larsson-55Enköpings AI30.062020-07-05Unknown competitionSollentunaSollentunavallen
K45Anna Ek-73IK Hakarpspojkarna29.972020-06-21Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M60Thomas Larsson-57Hässelby SK29.912020-07-19Unknown competitionYstadSandskogens IP
M60Göran Åberg-60IK Lerum FI29.912020-08-19Unknown competitionGöteborg/SSlottsskogsvallen
M65Lars-Henrik Stålmarck-53IFK Linköping29.822020-07-22Unknown competitionLinköping
M70Rune Hixén-50IK Orient29.332020-09-01Unknown competitionUddevallaRimnersvallen
M60Sten-Erik Wihlborg-58Skellefteå AIK29.142020-06-14Unknown competitionSkellefteåNorrvalla IP
M60Johan Löfstedt-59Ösmo Nynäs FIK29.102020-08-29Unknown competitionOlofström
K45Anette Nyström-72Rånäs 4H28.842020-06-14Unknown competitionSpånga
M75Håkan Jakobsson-44IK Tjelvar28.492020-09-01Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K35Ida-Marie Rigoll-82Kyrkhults SK28.202020-08-29Unknown competitionOlofström
K40Kristina Jacobsson-76IK Tjelvar28.172020-08-01Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M65Kristjan Saag-51Sävedalens AIK28.112020-08-19Unknown competitionGöteborg/SSlottsskogsvallen
M50Rickard Garbell-69Östhammar FI27.732020-08-02Unknown competitionValö
M65Åke Lundberg-53Upsala IF27.352020-08-16Unknown competitionMärstaMidgårdsvallen
M65Åke Lundberg-53Upsala IF27.232020-07-19Unknown competitionMärstaMidgårdsvallen
M75Håkan Jakobsson-44IK Tjelvar26.552020-04-13Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K40Angelica Kela-80Brattås CK26.522020-06-14Unknown competitionUddevallaRimnersvallen
M75Håkan Jakobsson-44IK Tjelvar26.282020-08-30Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K50Lena Borg-69Spårvägens FK25.972020-07-19Unknown competitionMärstaMidgårdsvallen
K40Angelica Kela-80Brattås CK25.482020-09-01Unknown competitionUddevallaRimnersvallen
K50Therese Theander-70Varbergs GIF25.472020-07-19Unknown competitionHalmstadSannarps IP
K40Maria Rosengren-77Varbergs GIF25.342020-07-19Unknown competitionHalmstadSannarps IP
K40Anna-Karin Wikström-79Huddinge AIS25.202020-06-28Unknown competitionHuddingeKällbrinks IP
M65Åke Lundberg-53Upsala IF25.092020-08-02Unknown competitionMärstaMidgårdsvallen
K40Anna-Karin Wikström-79Huddinge AIS24.622020-06-27Unknown competitionHuddingeKällbrinks IP
K45Linda Åkerman-71IFK Halmstad24.552020-07-04Unknown competitionMalmöMalmö Stadion
K35Carina Lindblom-83Bollnäs FIK24.502020-07-26Unknown competitionBollnäsSävstaås IP
M75Håkan Jakobsson-44IK Tjelvar24.502020-08-30Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M65Per Andersson-53Valö IK24.482020-06-28Unknown competitionValö
K50Lena Borg-69Spårvägens FK24.402020-08-16Unknown competitionMärstaMidgårdsvallen
K50Maria Jonasson-68Wärnamo SK24.222020-08-06Unknown competitionWärnamoOkand arena
K40Anna-Karin Wikström-79Huddinge AIS24.222020-08-15Unknown competitionHuddingeKällbrinks IP
K45Mikaela Nyroos-73Skellefteå AIK24.132020-08-29Unknown competitionSkellefteåNorrvalla IP
M65Per Andersson-53Valö IK23.982020-07-05Unknown competitionValö
K50Maria Jonasson-68Wärnamo SK23.982020-08-23Unknown competitionOskarshamn
M75Håkan Jakobsson-44IK Tjelvar23.952020-08-22Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M75Håkan Jakobsson-44IK Tjelvar23.952020-08-26Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M70Harald Henriksson-45Lekeryd-Svarttorp SK23.902020-08-26Unknown competitionLekeryd
M75Håkan Jakobsson-44IK Tjelvar23.742020-09-05Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K55Lena Brattgård-62Tjalve IF Norrköping23.632020-06-14Unknown competitionNorrköpingBorgsmo IP
K45Liselott Karlsson-72Lidköpings IS23.572020-06-14Unknown competitionLidköpingFramnäs IP
K35Carina Lindblom-83Bollnäs FIK23.552020-08-29Unknown competitionGävle/GHOkand arena
M75Håkan Jakobsson-44IK Tjelvar23.532020-08-22Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K35Carina Lindblom-83Bollnäs FIK23.502020-07-19Unknown competitionBollnäsSävstaås IP
K50Maria Jonasson-68Wärnamo SK23.392020-06-23Unknown competitionVärnamoFinnvedsvallen
M65Per Andersson-53Valö IK23.372020-06-14Unknown competitionValö
K40Anna-Karin Wikström-79Huddinge AIS23.302020-07-25Unknown competitionHuddingeKällbrinks IP
K55Galina Kuznetsova-62Skellefteå AIK23.112020-07-18Unknown competitionSkellefteåNorrvalla IP
M75Nils Bäck-43IFK Lund22.872020-08-23Unknown competitionGreve DENOkand arena
M65Gunnar Berglund-53Skellefteå AIK22.662020-06-14Unknown competitionSkellefteåNorrvalla IP
K45Eva Olesjö-71IFK Märsta22.662020-07-19Unknown competitionMärstaMidgårdsvallen
K45Linda Åkerman-71IFK Halmstad22.652020-07-19Unknown competitionHalmstadSannarps IP
K35Carina Lindblom-83Bollnäs FIK22.642020-07-05Unknown competitionBollnäsSävstaås IP
K45Mikaela Nyroos-73Skellefteå AIK22.442020-06-14Unknown competitionSkellefteåNorrvalla IP
K55Galina Kuznetsova-62Skellefteå AIK22.412020-08-29Unknown competitionSkellefteåNorrvalla IP
K55Eva-Lena Bergkvist-64Piteå IF22.332020-08-29Unknown competitionSkellefteåNorrvalla IP
K40Maria Gylfe-77Hälle IF22.152020-09-01Unknown competitionUddevallaRimnersvallen
K40Linda Manderhjelm-80IK Hakarpspojkarna21.932020-07-26Unknown competitionjönköping
M65Carl Gustaf Nilsson-52Högby IF21.852020-06-30Unknown competitionLöttorpLöttorp IP
K35Carina Lindblom-83Bollnäs FIK21.602020-06-14Unknown competitionBollnäsSävstaås IP
K45Anna-Carin Jonsson-71Lidköpings IS21.592020-07-11Unknown competitionLöttorpLöttorp IP
K45Anna Eronn-74Linköpings GIF21.572020-07-11Unknown competitionNorrköpingBorgsmo IP
K45Weronica Hägg-74Hälle IF21.482020-07-22Unknown competitionUddevallaRimnersvallen
M65Alf Nede-53IFK Linköping21.452020-07-22Unknown competitionLinköping
K45Eva Olesjö-71IFK Märsta21.442020-08-02Unknown competitionMärstaMidgårdsvallen
K45Louise Lilius-74Huddinge AIS21.162020-08-15Unknown competitionHuddingeKällbrinks IP
K45Weronica Hägg-74Hälle IF21.152020-09-01Unknown competitionUddevallaRimnersvallen
K45Karin Väpnare-73FIK Färjestaden20.972020-06-30Unknown competitionLöttorpLöttorp IP
K45Anna-Carin Jonsson-71Lidköpings IS20.852020-08-16Unknown competitionLidköpingFramnäs IP
K45Weronica Hägg-74Hälle IF20.802020-06-28Unknown competitionTrollhättan
M75Håkan Jakobsson-44IK Tjelvar20.692020-08-26Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K45Cecilia Hallin-75Sävedalens AIK20.482020-08-19Unknown competitionGöteborg/SSlottsskogsvallen
K50Annelie Schöldström-67Turebergs FK20.372020-09-05Unknown competitionSollentunaSollentunavallen
K60Marie Forsberg-58Spårvägens FK20.282020-08-08Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K45Marija Bodrova-72Högby IF20.182020-06-30Unknown competitionLöttorpLöttorp IP
K60Marie Forsberg-58Spårvägens FK19.992020-07-25Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M65Bengt Evertsson-54Trollhättan FIK19.912020-07-26Unknown competitionTrollhättan
K45Anna-Carin Jonsson-71Lidköpings IS19.872020-06-14Unknown competitionLidköpingFramnäs IP
K50Birgitta Berglund-69Huddinge AIS19.842020-06-28Unknown competitionHuddingeKällbrinks IP
K60Marie Forsberg-58Spårvägens FK19.402020-06-21Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K50Kerstin Karlström-70Åhus FIK19.282020-08-08Unknown competitionKristianstadOkand arena
K35Caroline Isberg-83FIK Färjestaden19.262020-06-30Unknown competitionLöttorpLöttorp IP
K60Marie Forsberg-58Spårvägens FK19.242020-08-01Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K60Marie Forsberg-58Spårvägens FK19.162020-06-14Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K60Marie Forsberg-58Spårvägens FK19.162020-08-01Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K45Viktoria Sporre-72Roma IF19.022020-06-27Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K45Maria Westlin-71Gefle IF18.832020-06-15Unknown competitionGävle/GHOkand arena
K60Marie Forsberg-58Spårvägens FK18.792020-08-15Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K60Marie Forsberg-58Spårvägens FK18.762020-08-08Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K45Linda Hillding-71KFUM Örebro18.692020-07-27Unknown competitionHallsbergTranstensvallen
K60Marie Forsberg-58Spårvägens FK18.652020-06-14Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K45Anna Eronn-74Linköpings GIF18.562020-07-19Unknown competitionHalmstadSannarps IP
K40Ulrika Lindgren-76IFK Nora18.532020-06-15Unknown competitionÖrebroGIH IP
K60Marie Forsberg-58Spårvägens FK18.422020-08-15Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K60Marie Forsberg-58Spårvägens FK18.372020-07-18Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K60Marie Forsberg-58Spårvägens FK18.332020-07-25Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K40Hanna Palmestål-77Sävedalens AIK18.252020-08-19Unknown competitionGöteborg/SSlottsskogsvallen
M65Örjan Högberg-55Gotlansd Bro OK18.172020-08-08Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K60Marie Forsberg-58Spårvägens FK18.162020-08-22Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K45Linda Hillding-71KFUM Örebro18.152020-06-15Unknown competitionÖrebroGIH IP
K60Marie Forsberg-58Spårvägens FK18.102020-07-18Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K45Jeanette Jarl Ågren-72Wärnamo SK17.442020-08-23Unknown competitionOskarshamn
K45Sandra Ronneteg-73Oskarshamns SK17.412020-08-23Unknown competitionOskarshamn
M65Örjan Högberg-55Gotlansd Bro OK17.372020-08-22Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K40Sara Kiesby-77Bålsta IK17.212020-07-19Unknown competitionBålstaGröna Dalen IP
M65Örjan Högberg-55Gotlansd Bro OK17.172020-08-30Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M65Örjan Högberg-55Gotlansd Bro OK17.152020-09-05Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
M65Örjan Högberg-55Gotlansd Bro OK17.082020-09-05Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K50Maria Holmesson-66IK Lerum FI17.022020-07-11Unknown competitionLöttorpLöttorp IP
K45Victoria Sporre-72Visby IF Gute17.022020-08-15Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K40Anja Adelly-77IFK Tumba16.972020-07-18Unknown competitionTumbaRödstu Hage IP
K60Katarina Nilsson-56Högby IF16.692020-06-30Unknown competitionLöttorpLöttorp IP
K45Jeanette Jarl Ågren-72Wärnamo SK16.302020-08-06Unknown competitionWärnamoOkand arena
K45Jeanette Jarl Ågren-72Wärnamo SK16.292020-06-23Unknown competitionVärnamoFinnvedsvallen
K45Helena Hammarwall-74IFK Tumba16.222020-06-25Unknown competitionTumbaRödstu Hage IP
M85Arne Gahnström-33Visby IF Gute16.192020-08-30Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K50Maria Holmesson-66IK Lerum FI16.182020-08-19Unknown competitionGöteborg/SSlottsskogsvallen
K45Helena Hammarwall-74IFK Tumba16.122020-06-25Unknown competitionTumbaRödstu Hage IP
M65Lennart Pettersson-55Wärnamo SK16.082020-08-06Unknown competitionWärnamoOkand arena
K60Birgitta Eriksson-57Hovslätts IK16.042020-08-04Unknown competitionjönköping
K40Emma Ots-76IK Hakarpspojkarna15.962020-07-26Unknown competitionjönköping
K45Stina Åkesson-71IFK Lund15.712020-08-08Unknown competitionÄngelholm
K60Liselotte Fougman-57Gefle IF15.692020-06-27Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K45Helena Hammarwall-74IFK Tumba15.612020-07-18Unknown competitionTumbaRödstu Hage IP
K40Erica Schütz-77FIK Färjestaden15.552020-06-30Unknown competitionLöttorpLöttorp IP
K50Stina Åkesson-71IFK Lund15.192020-06-25Unknown competitionLund
K60Maria Sörensson-57IFK Lund14.982020-06-23Unknown competitionLund
K45Anneli Bohm-74Sävedalens AIK14.882020-08-19Unknown competitionGöteborg/SSlottsskogsvallen
K50Maria Jansson-68Ljungby FIK14.352020-08-22Unknown competitionLjungby
K70Birgitta Uppgården-48Oskarshamns SK14.342020-08-23Unknown competitionOskarshamn
K45Ulrika Petersson-74FIK Färjestaden14.032020-06-30Unknown competitionLöttorpLöttorp IP
K45Helena Hammarwall-74IFK Tumba13.652020-07-11Unknown competitionTumbaRödstu Hage IP
K40Karin Alm-77IFK Tumba13.352020-06-25Unknown competitionTumbaRödstu Hage IP
K40Lina Sövgren-79FK Athlet13.262020-07-19Unknown competitionYstadSandskogens IP
M70Leif Thuman-42Brännans IF12.512020-09-02Unknown competitionHärnösand
K55Lena Sundberg-61IFK Tumba11.922020-07-05Unknown competitionSollentunaSollentunavallen
M60Peter Lundmark-57Bålsta IK11.722020-07-11Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K65Susann Hansson-54Visby IF Gute11.232020-09-05Unknown competitionTingstädeTingstäde IP
K65Susann Hansson-54Visby IF Gute10.902020-09-05Unknown competitionTingstädeTingstäde IP